Álláskeresés

Az Ön feladatai

  • Csapatunk támogatása különböző területeken (manuális munkák, raktározás, összeszerelés, stb.)

Amit kérünk

  • Német nyelvtudás
  • Szükség esetén hajlandóság a túlórára
  • Előny, ha a régióban lakik
  • Csapatmunkát szerető és barátságos személyiség
  • Kézügyesség és logikus gondolkodás
  • B kategóriás jogosítvány előny
  • Fizikai terhelhetőség

Amit kínálunk

  • Önkéntes szociális kifizetések
  • Egyéni juttatások
  • Teljes ASVG beteg- nyugdíj- és balesetbiztosítás, munkavállalói előgondoskodási pénztár
  • Attraktív kollektív szerződés és bérezés
  • Válságbiztos munkahely egy sikeres vállalatnál
  • Továbbképzési lehetőségek

Az Ön bére

  • A minimum bruttó bér 13,38 és 13,67euró/óra között mozog. Ez a szakképzettség és szakmai tapasztalat függvényében növekedhet. Összeszerelési munkák esetén napidíj.
Harald Amtmann
TEL +43 (0)664 2232567

Legyen tájékozott

Kérjük, válassza ki a megszólítást
Kérjük, adja meg a nevét.
Az űrlap elküldéséhez el kell fogadnia az adatvédelmi szabályzatot.